| daniela995 a întrebat:

Help! De ce nu pot cumpara bilete la super bingo metropolis online (cu cardul )? cand bag datele sa confirm plata imi arata asta \\Eroare la procesarea tranzacţiei prin card. Tranzacţie refuzată de banca emitentă. Vă rugăm contactaţi banca emitentă a cardului pentru mai multe detalii sau introduceţi un alt card."" Stie cineva cum pot rezolva problema! Fundita!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la banca de unde ai cardul. Poate nu ai acel tip de card acceptat pentru plati online.

| FIORI a răspuns:

De obicei asta apare cand nu ai fonduri in cont, sau cand tipul tau de card nu este suportat pentru achizitii online. Trebuie mers la banca si sa completezi un formular ca sa functioneze pentru achizitiile online. Eu asa am rezolvat (la Transilvania).