| Barbiiiedoll a întrebat:

Hey all
Astia din Barlad ..de unde pot sa fac rost de nr DE TEL lui Rotaru Catalin?
( este profesor de matematica..sau a fost inainte acum nu mai stiu sigur daca este ..este brunet si parca avea o masina cu nr RMR )
Sau daca nu cam cat costa meditatiile in Barlad..si ce profesori imi recomandat?
fundita

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

In jur de 40 de lei pe sedinta(2 ore)
Nu sunt sigura daca al lui il am numarul daca-mi zici la ce scoala preda iti dau numarul de telefon.

| Barbiiiedoll explică (pentru zurick):

Pai in 2011 sau 2010 a predat la scoala reccea din tifesti..comuna iana
un sat de langa barlad
de atunci nu mai stiu. l-am mai vazut pe la confectie cu masina vara trecuta. in rest nu mai stiu nimic

| zurick a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Da...Din pacate doar numele de familie imi parea cunoscut nu stiu nimic de acest profesor.

| Barbiiiedoll explică (pentru zurick):

Pff..mc oricum :* straight face
dar alti profesori nu cunosti care dau meditatii la mate?

| zurick a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Nu stiu prea multi profesori:
2 pe care nu ti-i recomand nici moarta
1 care are prea multi deja
1 care nu stiu daca reusesti poate.
Unde inveti?

| Barbiiiedoll explică (pentru zurick):

Pai clasele 1-5 am invatat la tara straight face
si faza e ca cu profesorul ala de mate intelegeam pefect.cea mai mica nota a mea era 7..si ala era doar 1..in rest numai note mari...ca era si de treaba
dar dupa m.am mutat la 2 in barlad
si acolo am invatat cu spanu... de la el nu am inteles nimic
abosult nimic straight face
...si dupa clasa a 7 a am facut-o la tara. si din clasa a 6 m.am cam lasat de invatat ..cu toate ca avem notele mari straight face inainte
si acum sunt a 8a tot la tara..si profu ala tampit nu explica nimic..doar scrie la tabla. daca a scos 2 copii la tabla.de cand a inceput anul.e prea mult deja

| zurick a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Incerc sa fac rost de niste numere (de la oameni care stiu sa explice nu de la niste tonti) si te contactez mai tarziu. Bine?

| Barbiiiedoll explică (pentru Barbiiiedoll):

Si este o maaaaaaare diferenta din notele de atunci si notele de acum nu numai la mate...
dar partea buna e ca a venit inapoi profesoara de romana din clasa a 5a si acum la ea am numai note mare nu.i problema...si la restul asa si asa
dar la matee I don't want to see
e jale cu profesorul ala tampit.
si de asta ziceam daca iau meditatii macar sa iau de la unul care sa inteleg ceva..sa nu mai dau si banii aiurea...
ca am si examenele in clasa a 8a X_x

| Barbiiiedoll explică (pentru zurick):

Bine
mersi foarte muult :*************

| Barbiiiedoll explică (pentru zurick):

Uite fb meu
Amalia Baa
da-mi add
si lasa-mi msj acolo..si iti dau si funda dupa:*:*mc inca o data foarte mult :3