| Denisa445 a întrebat:

Hey! Am 1200 de coroane cehe. Știe cineva unde le-aș putea schimba în România?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nicaieri. Eu stau in Nord-Vestul tarii si printre altele am lucrat si agent de securitate la cateva banci. Veneau oamenii cu fel si fel de bani din diferite tari printre care si Cehia. Nimeni nu-ti schimba asa ceva. Poate chiar in Maramures, Satu-Mare sa gasesti o casa de schimb valutar care sa vrea. Aici se schimba valuta forte si forintul unguresc. In rest, nimic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

La o banca

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La o bancă

| Catrice a răspuns:

La banca sau casa de schimb valutar.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce intrebare stupida, orice suma de bani ori care ar fi ea indiferent de valuta din tara respectiva se schimba la banca tinere.

| Demidol a răspuns:

Nu ai sa gasesti la casele de schimb. Dar incearca la Banca Nationala. Nu mai sunt multe in tara. Parca vreo 8 zonale. Dar daca ai una in zona ta, trebuie sa poti schimba.