| Blake1 a întrebat:

Hey. ce varsta trebuie sa ai ca sa poti impartii pliante, spre exemplu de acelea de la kaufland?

Răspuns Câştigător
| sKilL a răspuns:

In mod normal, 18, acum, depinde de firma, sunt care te trimit pe teren, indiferent de varsta. bine, macar peste 14 sau mai bine peste 16. succes!

8 răspunsuri:
| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Posturi disponibile
Domeniu
Distributie
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel salarial
70 ron/zi
Localitate
Bucuresti ( toate orasele )

Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
Informatii suplimentare pentru angajare le gasiti pe site:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| FlorinPx a răspuns (pentru jasp_4651):

70ron/zi [ai imi dai 21 mil pe luna? Nici tata nu ia atatlaughing

| DraGfirE a răspuns:

De la 15 in sus poate 14. [funda?]

| ganton a răspuns:

| gigel68 a răspuns:

Vorbeste cu un adult (unul din parinti) sa faca contractul pe numele lui si imparti tu.
pentru a munci legal trebuie sa ai minim 16 ani.

| 1Q a răspuns:

Trebe sa ai buletin adica la 14 ani

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Peste 14 ani. Fundabatting eyelashes

| Lolalol a răspuns:

Intre 16 si 25 ani