| laviniaaaaaaaaa a întrebat:

Hey! Cine îmi explică cum sa imi fac un cont la hbo sau Netflix daca NU am card folosind Pay Pal? Din câte am înțeles acest lucru este posibil, dar după ce ma conectez la Paypal imi zice sa bag nu știu ce card. Va rogg

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani impliniti si nici credit card sau cont bancar, nu poti avea nici cont de Paypal, care functioenaza numai daca legi redit cardul de el, sau contul cancar.

Dar contul de Netflix sau HBO poate fii facut pe numele parintilor, cu credit cardul lor sau contul bancar.

| laviniaaaaaaaaa explică (pentru Violleta2022):

Contul de Paypal este pe numele părinților, dar ei nu au card. Este posibil sa il fac?

| Violleta2022 a răspuns (pentru laviniaaaaaaaaa):

Ce au legat parintii tai de contuld e paypal? Contul bancar?
Sunt deja verificati de Paypal
In acest caz poti face cont pe Netflix tot pe numele parintilor si pui paypalul parintilor, fiindca netflixul isi trage bani in paypal, direct.