| aaaaanonim a întrebat:

Hey!
La un bancomat BRD pot scoate extras de cont? (Am card la BRD)

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Nu poți. Bancomatul îți poate tipări soldul actual pe o chitanță, dar un extras de cont presupune listarea tuturor operațiunilor de pe cont. Extrasul îl poți cere personal în bancă.

| aaaaanonim explică (pentru adryang78):

Ok, multumesc! Si multumesc tuturor pentru raspunsuri!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți vedea doar soldul, cât mai ai în cont.

| Frank51 a răspuns:

La mine merge pe aplicatia Smart Mobile de la Raiffeisen, imi trimite extras pe mail.

| JulesDC a răspuns:

Nu, pentru aceasta operatiune trebuie sa mergi la banca, sa le dai buletinul si sa le spui ca ai nevoie de un extras de cont.