| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume am o intrebare pentru un prieten care lucreaza ca vanzator la aprozar. Cum poate sa ii spuna unui client in mod politicos ca il deranjeaza si sa il pofteasca afara ca nu are chef de el?

Răspuns Câştigător
| ZokoZEW a răspuns:

Nu prea are cum, poate sa nu il mai bage in seama sau sa nu ii mai vanda nimic lui, nu stiu daca se aplica si la aprozar chestia cu vandutul, am un prieten de 17 ani care lucra la un Restaurant si daca il deranja un om putea sa nu ii mai preea Commanda sau ii spui Frumos iesi ca n-am chef de tine rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti vanzator nu are importanta parerea proprie despre clienti, fiind angajat acolo doar sa-i servesti, ca asta este jobul pentru care esti angajat.
Chestai cu "poftitul afara" o poate face doar propietarul magazinului!

| LordCristobal a răspuns:

Wow ai pus o întrebare care nu are legătură cu dragoste și sex