| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa fac mai multi bani (ca sa imi iau masina). Cum as putea face? Nu prea pot sa ma angajez undeva deoarece am scoala...deci...ma ajutati cu niste idei?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-te reprezentant la Avon, ORiflame, LAdys. Ai avantajul cu scoala si ai multi posibili clienti.

| Mia999 a răspuns:

Nu prea ai cum, pe internet nu se gaseste nimic de munca... sau daca se gaseste stii prea bine la ce se refera deci...
mai bine mai asteapta. o seara buna!

| Atotstiutorul a răspuns:

Cu parere de rau o spun crying videochat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam greu sa vrei bani si sa nu muncesti pentru ei

| Cristi321 a răspuns:

Invata, studiaza si ai sa ai o cariera frumoasa+bani => masina si tot ce vrei