Întrebare recomandată | LittleDreamer56 a întrebat:

Cam cat costa sa stai in chirie in Londra?

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

In functie de zona intre 400 si foarte multe lire pe luna per camera.

12 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu in Kensington platesc 8000 £ apartament 2 camere. Aha, am loc de parcare si o mica terasa gradina in spate de 24 mp.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Poate ai vrut sa spui 800 de lire prietene...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ionut_Sur_1987):

E 1100-1400 o singura camera mica.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ce vorbesti prietene laughing eu platesc 900 de lire casa cu 4 camere plus taxe... si cum locuim 6 in casa, calculeaza tu... in bishop stortford la o ora de Londra

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ionut_Sur_1987):

Ai facut o treaba excelenta. Inteleg ca vezi de la fereastra mai bine ca mine Hyde Park si Royal Albert Hall.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

La 250 (150 chiria plus taxe si utilitati) mai bine imi pun postere cu Hyde Park si Royal Albert Hall laughing nu te supara frate, dar e clar ca minti de ingheata apele... lasa vrajeala ca induci oamenii in eroare

| minrest a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Pentru ca sunteti securist, domnule Popescu, altfel de unde ati avea 8000 de lire pe luna, cand dumneavoastra aveti 53 de ani, ce astia sunt bani sa ii faci pe timpul lui Nea Nicu din munca? Toate astea pe care le postati; etnocentrism, dacopatie, anti-occidentalism, antisemitism, sunt doctrina securitatii.

| minrest a răspuns (pentru Ionut_Sur_1987):

Acolo statea, colega, si astea sunt preturile acolo. Da-l dracu' de securist.

| P3d1a a răspuns:

Variaza foarte mult dar cele mai ieftine apartamente (20m patrati) sunt sub 1000 lire pe luna.

http://search.savills.com/......ondon/ec3n

| Alex99999999 a răspuns:

Nu mult

| Alex99999999 a răspuns:

Nu multt

| Andrey_Andrey_1995_GaFN a răspuns:

Pai eu am fost in Londra si am stat 1 an cu chirie alaturi de familie si pe zi dadeam vreo 100 de dolari! Sper ca ti-am fost de ajutor!