| Victor1398 a întrebat:

Cum as putea face 100$ in cel mai scurt timp... minim 2 zile? Un program ceva sugerati-mi!

12 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

100 dolari in timp scurt? Mergi la munca. Nu exista programe pentru facut bani usor.

| Violleta2022 a răspuns:

Program de sapat in gradina, plantat copaci, sau ceva munca fizica pe langa Comunitatea locala.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu sunt curioasa, daca ai reusit sa gasesti o modalitate sa faci $5 in cateva minute, asa cum cereai acum vreo 2 saptamani, intr-o alta postare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri la un cunoscut

| Andreeush a răspuns:

Doar în vis o să faci banii aceștia dacă nu lucrezi pentru ei.

| johnnny123 a răspuns:

Anunță-ne și pe noi când găsești programul ăla magic.
Nu de alta, dar mai sunt încă 7 miliarde de oameni pe planetă care vor să facă bani "dintr-un program" stând degeaba.

| Victor1398 explică (pentru johnnny123):

Da,am gasit....genial a?

| johnnny123 a răspuns (pentru Victor1398):

Și ai făcut deja 100 de dolari? Ai dat lovitura!
Înseamnă că nu va mai trebui să muncești nici măcar o zi pentru tot restul vieții.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Victor1398):

Ce-i genial? Minciuna ta?
Ca de gaseai solutia, erai sincer si puneai aici, cum ai rezolvat problema.
Din pacate, raspunsul tau nu-l gasesc decat patetic, pentru ca-i o minciuna spusa cu aroganta.

| Furnicuta000 a răspuns:

Da, glovo, food panda etc astea iti aduc banii la zi si faci bani in functie de cat lucrezi.
Daca esti din Bucuresti se gasec job-uri in care la fel iti poti lua cate zile vrei tu si esti platit la finalul zilei. De ex vazusem un anunt, se cautau oameni pentru o editura, sa lipeasca etichete si sa ambaleze carti si se dadeau 100 lei pe zi (8h).
Mai era un anunt in care se cauta pentru restaurant, la vase, curatenie etc si se dadeau la fel 100 pe zi.
Oportunitati ar fi. Vezi pe grupurile alea de job-uri de pe Facebook.

Dar nu te astepta sa faci 100 euro intr-o zi, nu ai cum, imprumuta de la cineva daca e urgent.

| Sonia822 a răspuns:

Cersit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te angajezi la glovo. În 4-5 zile ai banii.