| Denymatrix a întrebat:

Este cineva pe aici care a cumparat de pe siteul ChinaBuye? Nu am mai cumparat pana acum dupa siteuri,asa ca imi poate explica cineva sistemul de platire? Adica,trebuie sa platesc cu cardul inainte sa-mi vina comanda,sau pot plati cand ajunge coletul? Si, daca preturile sunt in dolari, va trebui sa schimb leii in dolari inainte sa platesc? O fundita pentru cel/cea care-mi explica happy.

Răspuns Câştigător
| Vava_Marius_1987 a răspuns:

Se plateste cu cardul, in momentul cand faci comanda, conversia valutara se face direct din contul tau fiind luata suma in lei echivalenta cu suma in dolari la cursul bnr din momentul in care faci comanda

3 răspunsuri:
| LucaDan a răspuns:

Mult mai sigur faci un cont la paypal si platesti cu el.

| Jane4985 a răspuns:

Bună ziua:
Acest lucru este Jane din chinabuye.
Vom nava în comanda în termen de 5 zile de la obtinerea de bani. Și nu vom accepta numai de dolari. Orice întrebare mai mult rog spune-mi din nou.
jane

| Denymatrix explică (pentru Jane4985):

Well,thank you Jane.I found cool stuffs on your site.You do an amazing job!