| GRYM2 a întrebat:

Hey TPU! Este cryptominerul NICEHASH un cryptominer bun adica nu este vreun scam sau sa ma hackuiasca sa imi ia ce produc si etc. Este safe pentu a mina linistit cu el?

2 răspunsuri:
| Kindofkend a răspuns:

Nu prea recomand...

| GRYM2 explică (pentru Kindofkend):

Am vazut multa lume care il foloseste si faceu unii si 1000 de dolari pe luna bine nu planuiesc sa fac atata dar oamenii il foloseau si ce framantga pe mine e ca atunci cand am fost pus sadescarc minerul m-a redirectionat pe gift.hub si apoi mi-au venit intrebarile ca pe gift.hub is si virusi o gramada asa ca da oamenii il folosesc