| Bibi232017 a întrebat:

se poate returna o piscină? Mi.am luat o piscina acum aproape o saptamănă de la Dedeman si acum vreau sa o returnez din cauza spatiului. Mersi

Răspuns Câştigător
| AnonimCuDiploma a răspuns:

Salut!
Da, atat timp cat nu ai deteriorat produsul/ambalajul.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este de fapt, returnare pentru ca te-ai razgandit... ceea ce s-ar putea sa contravina regulilor de returnare ale magazinului.
Pentru ca este 100% vina ta, ca nu ai masurat locul disponibil, inainte sa cumperi piscina.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Totul se poate in tara asta!

| DedemanSuportClienti1992 a răspuns:

Buna ziua.
Pentru detalii cu privire la retur va rugam sa contactati Serviciul Suport Clienti, la numarul de telefon 0234 525 525 sau pe email, la adresa suportclienti@dedeman.ro.
Va multumim.
O zi buna.
Echipa Dedeman.