| Oanaoni a întrebat:

Hey tuturor. Am o întrebare: Sora mea mi-a trimis ieri în jurul orei 15:30, 150 de euro în contul meu de la banca Raiffeisen(am cont de lei), i-a pus de urgență să îmi intre azi. Este ora 14:30 și nu am banii în cont, pana la ce ora ar putea să intre azi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai fost la banca sa verifici daca au intrat?

| Oanaoni explică (pentru darrio2007):

Am aplicație și văd când intră..nu am pentru ce sa merg la banca degeaba

| darrio2007 a răspuns (pentru Oanaoni):

Daca nu-ti va apare pe aplicatie, tot va trebui sa mergi. La BT, trebuie sa dai un accept, cand primesti niste bani in cont. Altfel banii se intorc inapoi.

| mihai69 a răspuns:

Dacă e transfer internațional, s-ar putea să mai dureze.
Oricum, Raiff sunt de toată jena în ultimul timp.