| Deasonyka a întrebat:

Https://www.avocatnet.ro/......-CASS.html Buna TPU, dupa ce am citit linkul specificat mai sus as dori sa'mi raspunda doar cei care lucreaza in domeniu.Stie cineva cat e un salariu par-time la profi? Cu tot cu bonuri de masa cat ajunge totalul? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Depinde la care post te referi. Au destule, dar hai ca-ti spun, dar (totdeauna exista un dar), Profi nu te prea angajeaza part-ime. Nu stiu unde ai auzit tu asta, dar iti spun la full time.
- 1450 net (nu primesti bonuri de masa) ca si casier sau lucrator comercial.
- 780 (primesti bonuri, le-am inclus in 780) ca vanzator de mezeluri.
- 1380 (nu primesti bonuri) ca sef de tura.
- 2400 (cu totul) ca sef de magazin
- 1400 (cu totul) ca operator comercial
Acum, in magazinele Profi din toata tara, salariile difera de la cer la pamant. Daca tu vrei par-time, imparti la 2 fiecare salar. Cel mai bine, du-te si intereseaza-te.