| Mariarobertina300000000 a întrebat:

Https://www.upwork.com/
https://moneyconnexion.com/make-money-online.htm
https://www.freelancer.co.ro/
Am nevoie urgenta de mai multi bani...
Sunt variante bune pentru facut bani rapid? De lucrat n-am cum sa lucrez acum! Am scoala... Bac! Dar, ceva online ar fi ok
Ma intereseaza sa lucrez de pe telefon, sa primesc bani pe un card pe care o sa-l fac in perioada viitoare.
Sa fie legal, comisionul luat sa nu fie mare, nu am foarte multa exeperienta dar voi capata...
Daca mai aveti idei sau aveti idee despre dezavantajele sau avatajele siteurilor copiate aici... informatii.
Mi-ar fi de ajutor..Imi trebuie cat mai curand 25 de milioane pentru operatia surorii mele asa ca trebuie sa strangem bani avand in vedere situatia..in fine.
Dau funda

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista lucru pe telefon.
ca freelancer, pe un site serios care plateste, ti se cere sa ai18 ani impliniti, un PC cu programe adecvate, securitate maxima, antivirus samd.
ce vrei tu este o joaca de copii probabil, ca pe telefon nu poti face munca online, care sa fie platita.
Upwork si freelacer.com sunt singurele site-uri de profesionisti, foarte serioase, unde ai proiecte serioase si se platesc bani foarte buni. dar conditiile sunt clare: PC cu antivirus ultra puternic, protectie samd.
In ce priveste operatia surorii tale, este de admirat ca te implici, dar lasa-ti parintii sa faca imprumut bancar sau sa imprumute de la rude, ca este datoria si responsabilitatea lor.
Ce vrei tu sa faci nu se poate obtine cu telefonul, decat daca nu cresti nota la telefon enorm si ce castigi, abia iti vor ajunge banii sa platesti factura telefonica. Ma refer la survey si alte site-uri unde se plateste 1 cent pe telefon sau reclama.

| Violleta2022 a răspuns:

In ce privesc "milioanele" de care vorbesti aici, cred ca esti un pic depasita de vreme. Milioanele nu mai sunt in circuit de 10 ani!
Aceia sunt bani vechi, inutilizabili.
Incearca sa citesti banii dupa cum scrie pe ei, ca sa-i intelegi si sa-i folosesti corect, ca esti destul de mare sa te exprimi corect in LEI sau RONI actuali.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există modalități de a face bani rapid online.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sadrian46):

Ultimul meu record e de 30 de dolari in cam 2 minute... si nu discutam de pariuri sau alte bazaconii nebuloase, ci de un test de joc care nu a decurs cum trebuia din motive independente de mine si baietii au fost seriosi si s-au tinut de cuvint. Apropos, iata aici - va puteti inscrie si voi - https://lionbridgecommunity.cmnty.com/authorize/register/default Acum se pare ca se testeaza niste jocuri care vor fi lansate sub patronajul Amazon. Whoops, deja v-am zis prea multe. Inscrieti-va si o sa aflati si singuri. P.S. Maria, daca nu te descurci foarte bine cu engleza, ghinion.

| ManeaTeo28 a răspuns:

Https://acemoney.xyz/384568011388183/

Încearcă-l pe asta eu unul il folosesc de aproape un an și a plătit mereu daca te miști destul de repede la scris eu zic ca poti sa faci si 1000 de dolari pe lună acum depinde de tine cat de implicat o sa fi.

Nu trebuie să cunoști nicio limbă străină deoarece pe acest site se lucrează doar cu cifre.
Nu te speria este foarte usor.
Zic sa încerci nu ai ce pierde.