| Cobra_Cobradinparis_1978 a întrebat:

Și eu sunt jn aceiași situație am înghițit un kolt de măsea oare ce se întîmplă ma cam doare stomacu și îl simt in gat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când înghiți un sâmbure de cireașă, ce crezi că se întâmplă?
Iar colțul de măsea e mult mai mic... happy

| RoCkKiD a răspuns:

Nu cred ca ti-a ramas in cat dar e posibil sa ai o mica zgarietura care te va deranja cateva zile. Daca a ajuns in stomac va iesi singur pe cale naturala in cateva zile.

| Raducons a răspuns:

Nu se intamplă nimic, cred ca nu te doare stomacul din cauza la coltul de masea, este o coincidenta