| Stanca_George_1994 a întrebat:

Idei de afaceri, suma de start 22de mii de euro? Am și locație, nu e centrală

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si mie 20 E sa imi cumpar si eu un joc, hai fa-ti mila de mine, te rog eu mult

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Daca ai vad, iar acest vad este in mare alcatuit din oameni de la tara, eu iti zic sa faci un partener Vodafone. Dar sa te axezi mai mult pe cartele PrePay.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Papica la domiciliu.
Din zona centrala se ajunge rapid in zonele din Bucuresti.
Cu marketing eficient poti ajunge la incasari zilnice de 2000-3000 lei.
Profitul o sa depinda de cum iti gestionezi afacerea.

| NameInUse a răspuns:

Deschide o casa de pariuri. Sau, cel mai bine, un bordel.

| cosmin27190 a răspuns:

Nu ai specificat multe detalii importante: ce suprafata este locatia, daca are vad sau nu comercial, la ce te pricepi tu.

Eu iti recomand ca in functie de zona unde ai spatiul, daca esti intr-o zona cu vad pietonal iti poti face un magazin de incaltaminte, haine sau chiar alimentar daca nu este nici unul in zona.

Mai poti sa te orientezi si catre un magazin si service de computere si telefoane mobile. Nu trebuie sa aduci ultima tehnologie, merge perfect intr-un spatiu exact sa comercializezi si tehnologie medie.