| Matei4 a întrebat:

Imi da curierul daca comand tigari de pe eMAG si sunt minor?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iti da. N-au ei nici un interes. Ei doar transporta. Dar daca nu te cunoaste si n-ai carte de identitate s-ar putea sa te sara randul. Eu, locuiesc intr-un oras mic si nu-mi mai cere cartea de identitate.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-am gandit la o solutie: spui ca tatal tau a trebuit sa plece in strainatate, ti-a lasat telefonul lui (ei te suna intai) si spui ca tu esti Popa Gheorghe (sau cum il cheama pe tatal tau) si ca ai venit sa iei in numele lui Popa Teodor (zici ca-i tatal tau dar spui numele tau). S-ar putea sa mearga!

| LPCTSTR a răspuns:

Lasa, mai bine stai cum stai, nu este nevoie sa te 'sinucizi' de mic.

| gabicoo a răspuns:

Daca esti minor nu poti face comenzi pe eMAG.
laughing

| Ionut58282856 a răspuns:

Iti dau eu boss tigari prin posta, afacere buna

| herruvim a răspuns:

întrebarea la băscalală
Dar iti va da ca nu ii interesează