| Ionut123987 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum as putea sa fac bani online? Va rog fără dropshipping și videochat laughing acestea nu ma interesează

10 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Ce știi să faci? Fără a avea niște calități profesionale e greu. Eu de exemplu, fac bani din transcrieri și traduceri în engleză și franceză, dar îți trebuie o cunoaștere temeinică a unei limbi pentru a face astfel. Online e ca la orice loc de muncă, dacă nu investești timp și nu ai cunoștințe nu vei face bani.

| NotNamed a răspuns:

Bursa

| RaduRobertRO a răspuns:

Bani online poti face in multe feluri, blog, vlog, magazin online afiliere, etc.

| Gusticel a răspuns:

Olx

| Ionut123987 explică (pentru Gusticel):

știu nici o varianta de a face bani pe olx, in afara de dropshipping sau de a vinde obiecte persoane, dar n-am nimic de vândut...

| Gusticel a răspuns:

Youtube

| wowmentol2 a răspuns:

Marketing afiliat

| lamasanustefan a răspuns:

Să te duci la muncă, la cineva care îți dă măcar 100 lei pe zi
8 ore pe zi, dau ex:
De la 8 dim. Pana la 4 seara.
Ae veni intr-o lună 3000 lei.
Înafară de Sâmbete și Duminici, ar veni 2000 lei minim.

| Ionut123987 explică (pentru lamasanustefan):

Sunt elev. M-am gândit la ceva pe weekend, dar sunt la liceul de arte și abia îmi ajunge timpul pentru teme,

| Dragonisgaby a răspuns:

Te-ai gandit sa investesti in bursa?