| raul230 a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva ce pot face pentru niște bani in plus in Anglia?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa speli wc uri

| DataScience a răspuns:

Sa cauti alti romani cu care sa imparti chiria daca nu ai facut deja, sa cauti promotii de impartiri de pliante, sa cersesti, sa inveti programare in timpul liber si sa iti cauti un job mai bine platit dupa 3 luni in care sa zicem ti-ai facut un portofoliu de cateva site-uri create de tine.

| Eireann a răspuns:

Daca stii sa conduci poti sa incerci sa livrezi mancare la domiciliu. Depinde si ce stii sa faci ca sa te plateasca cineva.

| Carasin a răspuns:

Videochat

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Ca si la noi. Inca un job.