| andrei28743 a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de afaceri care nu este nevoie de punct de lucru?(exemplu firma de DJ ai nevoie doar de sediu social, nu ai nevoie de un spatiu luat in chirie sa depozitezi boxele, laptop uril si altele deoarece le poti tine si acasa)

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

De un sediu social ai nevoie oricum. Iar daca e spatiul tau, atunci trebuie sa fii tacnit sa nu inchei un contract de inchiriere cu firma ta pentru spatiul folosit. big grin
De la o simpla masa de lucru poti face afaceri uriase, daca dispui de cele necesare, iar produsul /serviciul tau nu (prea) are concurenta (in lume).