| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti despre business start-up? Ceva cu informatii concrete,cu pasi, cu sfaturi, foarte multe detalii tehnice si legale. Nu vreau lucruri generale ci vreau informatie in-depth. Toate cartile promit asta insa nu toate o ofera asadar m-am gandit sa intreb aici in cazul in care cineva are o recomandare buna.

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Https://www.youtube.com/c/CristianONETIU - aici ai totul; el e cel mai bun in astea. Mi-a fost recomandat la un curs de antreprenoriat! Mult succes!