| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti spune pas cu pas cum pot face bani prin Bitcoin si care este site-ul si programul in care pot realiza acesti bani. Astazi dimineata am vazut o stire la Pro TV despre aceasta noua moneda virtuala, dar nu prea s-a spus foarte multe la tv si imi doresc sa stiu cat mai multe despre aceasta metoda de a castiga bani si cumpara produse de pe internet cu aceasta noua moneda.

Răspuns Câştigător
| tutorialevideo a răspuns:

Ai intre 18 si 35 de ani? Mergi la o clinica privata sa donezi sperma poti castiga aproape 2000€ in 6 luni, eu muncesc dar fac si un ban in plus, probabil e diferenta cu veniturile in Romania fata de ce iau eu la straini. O groaza de tineri merg si nu spun ca o femeie donand ovule ia 950€ la extractie.

| alex19051988 explică (pentru tutorialevideo):

Imi puteti spune unde pot merge in Arad sau in zonele limitrofe ca sa pot dona sperma si care ar fi castigul daca donez.

| mgtow a răspuns (pentru alex19051988):

Da un telefon la Med life din Arad s-ar putea sa se ocupe cu asa ceva dar trebuie sa mergi des daca analizele sant favorabile pentru donare, daca nu vezi ce gasesti prin google vreo clinica privata care accepta asa ceva.

| alex19051988 explică (pentru mgtow):

Nu pot sa imi dai tu exemple de clinici sigure unde platesc bine atat cele cu analize favorabile cat si fara nici o analiza.

| mgtow a răspuns (pentru alex19051988):

Nu sant in tara si nu stiu cum merg treburile, cert e ca clinici private accepta donare de sperma ca in alte tari din UE. Eu sant plecat din tara si daca tu la analize nu indeplinesti testul de organism sanatos sa nu ai HIV, sifilis, hepatita, probleme cardiovasculare - sperma cu un numar inferior la 80.000 de spermatozoizi (se fac exceptii daca trec de 15.000 sau 30.000) si/sau nu treci testul psihologic nu te primesc ca donant, suna si intreaba o programare apoi restul vezi tu.

| mgtow a răspuns (pentru alex19051988):

Daca ei n-ar primi sperma pentru donare intreaba-i ce clinica din orasul tau primeste donatori.

| alex19051988 explică (pentru mgtow):

Dar te platesc ca donezi sperma ca eu nu am mai auzit pana acum

| mgtow a răspuns (pentru alex19051988):

Da pentru ca ajuti persoane care nu pot face copii pe cale naturala din cauza ca e steril sau are o boala care lasa sechele pe copil si se recurg la metodele astea, e un avantaj pentru ei le faci un bine si pentru tine banii si bucuria ca faci un bine altora. E anonim nu va sti de unde primeste sperma si tu nu stii la cine se duce teoretic vorbind o sa ai 6 copii (asa permite legea ca sperma ta sa ajunga la 6 femei) dar nu stii din ce mama s-au nascut e ceva normal in ziua de azi.

| alex19051988 explică (pentru mgtow):

In afara de Med Life nu mai stii si alte clinici private din Arad sau din orasele din apropiere sau cum pot cauta pe internet.

| mgtow a răspuns (pentru alex19051988):

Nu.

| alex19051988 explică (pentru mgtow):

Dar poti sa donezi la mai multe clinici sperma ca sa poti castiga cat mai multi bani. Altceva ce se mai poate dona legal in care poti primi bani.

| mgtow a răspuns (pentru alex19051988):

Nu si nimic.