| Be3e a întrebat:

Imi spune si mie cineva daca acesta poate da bani?
https://zommoney.xyz/6038529133136/
Trebuie să faceți un cont acolo sa puteti vedea.
Cine ma poate ajuta va rog frumos!

3 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Nu iti recomand. Am avut si eu. După ce te introduci la coduri de nu mai poti sa faci 150 de dolari trebuie sa înveți 40 de persoane sa se inscrie pe codul tau. Greu găsești ca lumea nu mai pune botul, e veche teapa. Ei iti spun ca poti scoate banii dar nu poti dupa multe încercări afli ca trebuie sa cumperi monede virtuale...bitcoin

| unicka a răspuns:

Nu iti recomand. Am avut si eu. După ce te introduci la coduri de nu mai poti sa faci 150 de dolari trebuie sa inviti
40 de persoane sa se inscrie pe codul tau. Greu găsești ca lumea nu mai pune botul, e veche teapa. Ei iti spun ca poti scoate banii dar nu poti dupa multe încercări afli ca trebuie sa cumperi monede virtuale...bitcoin

| unicka a răspuns:

E pierdere de timp. Am stat nopți întregi sa bag coduri aveam adrese multe si cand sa vad unde se ajunge?