| PhoenixShadow a întrebat:

Imi spuneti va rog ce fel de cont bancar ar trebui sa-mi fac ca sa primesc si card atasat acestuia si sa pot retrage oricand+sa pot alimenta contul prin procesoare de plata online gen PayPal.Si cati ani trebuie sa ai minim ca sa poti face un astfel de cont?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
18 ani, iar ca banca iti recomand ING.
Daca ai mai putin, faci pe numele unui parinte.
Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de un card de debit pe care il poti face la ce banca vrei tu. Teoretiv trebuie sa ai 18 ani, daca esti minor faci pe numele unui parinte