| Diiiaaaa a întrebat:

În cât timp se eliberează un card de debit de la Banca Transilvania?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Perioada de emitere a unui card de credit poate varia intre 7 - 14 zile lucratoare (de la solicitare) timp in care este trimis catre biroul unde s-a deschis contul.

4 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

Cam o saptamana, dar e posibil ca atunci cand iti trimit mesaj ca al tau card a ajuns si il poti ridica sa mai dureze vreo cateva zile pana ajunge (dar nu e neaparat sa mai intarzie, asta depinde doar de livrare).

| Evolution a răspuns:

O saptamana.

| Annamaria21 a răspuns:

In maxim o saptamana

| Petru_Boia_1992 a răspuns:

Eu stiu ca o saptamana