| TudorFox a întrebat:

In ce e mai bine sa iti schimbi banii in euro sau dolari?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

In euro e cel mai bine.

| Cqarina a răspuns:

Eu i-as schimba in euro, dar depinde si tara in care vrei sa ii folosești, daca scoatem America inde dolari ar fi mai buni, mai sunt însă si alte tari care accepta dolarii mai mult decât euro chiar dacă sunt tari din Europa, depinde partea europeana a Turciei accepta mai mult dolarii, însă poti fii fraierit mai ușor cu dolarii in Europa, părerea mea din propria experienta

| DumbravaAriana123 a răspuns:

Euro.in euro recomand sa ii schimbi! dolarii sunt mai greu de inteles