supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

În ce mai merită să investești în 2021? Bitcoin, aur etc.

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Criptomonede, acțiuni, aur, fonduri de investiții. Depinde.

| Freya1 a răspuns:

În muncă pentru ca e cea mai sigura având în vedere situația din lume.

| Nemessys a răspuns:

Bitcoinul e mult prea riscant acum, s-ar putea sa se intample exact cum s-a intamplat si in 2017. Eu mai astept pentru bitcoin.
Aurul. fluctueaza. daca bagi niste bani, acolo raman, nu-ti produc nimic.

Merita sa investesti in companii care dau dividende si care cresc incet dar sigur.
Eu m-am bagat pe nio, e o investitie pe termen lung, tesla la fel.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

In propria ta sanatate caci viata e scurta.

| StrongHeart a răspuns:

Merita sa investesti in ceapa, e ieftina si nu o sa mori niciodata de foame daca cumperi actiuni de la cepari.

| NotNamed a răspuns:

In tine pe plan mental

| MValentin a răspuns:

Sa stii ca nu cam... mai bine inveti cum sta treaba cu acțiunile si învesteste in Tesla

| h379m3973423 a răspuns:

Aur, nemuritor. www.investopedia.com/articles/basics/08/reasons-to-own-gold.asp
Și spre deosebire de diamant, aurul nu-și are valoarea datorită strategiei de marketing.

| NonZarek a răspuns:

Tesla, Apple, Microsoft

| InOrOut a răspuns:

Eu as opta pentru aur. Nu partidul laughing

| Dddonkey a răspuns:

Investeste intr o gradina cu legume, fructe, poate cateva animale. Nu as investi in viitorul apropiat, sunt vremuri instabile.

| CristiV96 a răspuns:

Munca nu mai e tentanta?

| supadeceapa explică (pentru CristiV96):

Se exclud reciproc? laughing)))))