| tanasaiosif a întrebat:

In ce pot investi 2000 de lei,in mediul online? In ceva sa îmi aducă ceva bănuți lunar,

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

2000 de lei sunt extrem de putini bani si nu ai in ce sa investesti.
Poti castiga 5-10 lei dupa 1 an, daca-i pui in banca "la termen".

Dar poti investii in tine, daca mergi la un curs extra-scolar, unde inveti ceva, cheltuind acei bani pe un lucru care iti va fi tie de folos, in viitor.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cumperi niste criptomonezi de-astea noi - nu doar una, macar vreo 5-6, apoi te rogi sa creasca exploziv macar una dintre ele. big grin

| Wr3nch a răspuns:

Cu o suma asa mica nu faci nimic lol. Irsi mai bine cu un depozit la banca.

| Andreeush a răspuns:

Cam multe pretenții la doar atâta sumă.

| Frank51 a răspuns:

In dezvoltare persoanala, carti, cursuri online de la antreprenori.

| PainTech a răspuns:

Nu prea cred ca ai in ce sa investesti 2000 de lei care sa fie complet pasiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai deja o afacere si sa investesti in promovare, nu exista nici o sursa sigura de investitii si cu profituri lunare
Daca as fi eu in locul tau, as investi banii aia in mine, in carti, manuale culegeri, in informatie in general, sau in sanatate, daca ai astea doua poti face ceva care sa iti aduca o suma de bani lunara

| Stropdeploaie a răspuns:

In haine!

| Fanel223 a răspuns:

Forex