| Ivqn a întrebat:

In ce sa investesc 1000 euro?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă nici tu nu stii.

| sierra1 a răspuns:

Cam puțin pentru o "investiție". Ia-ți ceva util și ce n-ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Investeste-i in tine, in educatia ta, astfel incat sa stii tu ince sa ii investesti si sa nu mai intrebi pe alti.
in functie de riscul pe care poti sa tii-l asumi, poti sa alegi intre depozite la banca, titluri de stat, obligatiuni, actiuni, imobiliare, fonduri mutuale, ETF, afaceri, metale pretioase, obiecte de arta, forex, P2P, crypto, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În pomi fructiferi sau plantații de pepeni, căpșuni, zmeură, etc, sau o pepinieră.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu am 3000 eur si nu stiu cum *** sa ii inmultesc

| Skarr a răspuns:

Eu daca as avea 1000 euro as incerca sa fac un magazin online sincer. Cauta pe Youtube oameni care deja au un online business.
Si afla cum poti sa faci si tu. Sunt mai multe variante de magazin online. Dar iti recomand sa te informezi bine inainte sa incepi. Si daca chiar te intereseaza si cauti informatii. Tine minte ca poti gasi tot ce ai nevoie gratis. Sa nu cumperi cursuri nici odata. Sunt scam uri 95% din cazuri

| StefanE2019 a răspuns:

În ceva ce te va ajuta și vei folosi pe termen lung, nu pe termen scurt.