| BlackRipper a întrebat:

In ce sa investesc in jur de 7000 de euro? Incerc in acest moment sa adun acesti bani, am deja aproape 3000 de euro, si as dori un sfat. As dori sa-i investesc in ceva, dar nu ma pricep la asa ceva. Daca mi-ati putea da un sfat sau o sursa de documentare, as aprecia foarte mult. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

5 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

In masini second hand. De preferat sa mergi dupa ele in tari ca Germania/franta si sa le vinzi aici cu profit.

| ishallhelpyou a răspuns:

Eu as cumpara aur de banii aia si as face microtranzactii din cand in cand big grin

| BlackRipper explică (pentru ishallhelpyou):

Poti te rog elabora ideea? Nu inteleg prea bine conceptul.

| ishallhelpyou a răspuns (pentru BlackRipper):

Cumperi azi aur la pretul X și mâine îl vinzi la prețul Y big grin sau pur și simplu îl cumperi acuma și-l lași acolo pentru zile negre.
La fel merge și cu valută.

Răspuns utilizator avertizat