| Yukidaruma a întrebat:

În contul meu bancar au fost depuși în cursul zilei de ieri niște bani și nici acum nu am primit notificare cum că ar fi intrat. Aș vrea să știu dacă trebuia să primesc notificare pe loc cum că cineva mi-a depus o sumă de bani și să menționeze că vor ajunge într-un anumit interval de timp sau dacă voi primi notificare numai în momentul în care suma va ajunge în cont. Nu există nicio schimbare pe cont, nicio notificare sau vreun mesaj de ieri și până acum. Menționez că folosesc ING. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Notificari primesti in momentul in care intra banii in contul tau.
Le poti primi doar atunci daca ai un asemenea serviciu contractat cu banca, dar contra cost.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca au fost depusi daca nu ai primit notificare?

| Yukidaruma explică (pentru darrio2007):

M-a anunțat persoana care i-a depus.

| darrio2007 a răspuns (pentru Yukidaruma):

Asta inseamna ca trebuie sa mergi la ING sa vezi care este problema.

| Yukidaruma explică (pentru darrio2007):

Voi mai aștepta până mâine să văd care este situația. Poate se mișcă greu deoarece a fost făcut și contul tot în cursul zilei de ieri. Mulțumesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Notificare primesti in momentul in care banii intra in cont.

| Sn4k3 a răspuns:

Daca ai platit pentru optiunea asta (sa iti vina mesaj), atunci nu ti-au intrat banii in cont.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Daca ai serviciul de notificari si nu ai primit nimic, mergi la Banca sa vezi ce este. Daca nu au intrat banii, sunt doua variante: ori nu ti-a trimis banii si te minte, ori a gresit contul/banca/orice altceva iar banii au mers in alta parte.

| Yukidaruma explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Asta încerc acum să aflu, care din variante ar fi. O să mai aștept până mâine, dacă nu se întâmplă nimic voi disucta cu persoana respectivă și eventual voi da o tură și la bancă. Mulțumesc.