| Emanuel101 a întrebat:

In mod normal aici ar trebui sa adresez intrebari.
Cred ca si eu am o intrebare insa suna mai mult a propunere de afaceri.
Care e ideea. am nevoie de o perosana care are un cont bancar in germania
Cei care detin si sunt sunt interesati si doresc mai multe detalii ma pot contacta.
De ce am nevoie mai precis?
Cu toti stim ca germania e o tara rasista. nu poti cumpara chesti de pe internet doar cu un cont care este din tara lor
Afacerea e urmatoarea : Achizitionez produse de la ei si le vand in romania
Am nevoie de o persoana care detine un cont bancar acolo banii evident ca eu ii voi baga
Si cum in orice afacere trebuie sa castigati si voi ceva
Ramane sa discutam in particular despre asta
Va multumesc
Emanuel.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Şi eventual să-ţi dau detalii despre cont, nu? Măreaţă idee!

| Arthur a răspuns:

Dragă prietene, ori nu ai lucrat cu banca ( în general ) ori nu vrei să înţelegi. Crearea unui cont implică responsabilităţi şi date personale. Tu mi-ai face un cont pe care să-l folosesc eu cum doresc, pe numele tău?

| Scarecrow a răspuns:

Mult succes cu asta, mie personal nu`mi "miroase' a bine.
P.S. Germania nu este o tara atat de rasista pe cat suntem noi de infractori (fiecare intelege ce vrea din asta)

| Emanuel101 explică:

Evident ca nu am nevoie de un cont personal, am nevoie de un cont in care sa depun eu bani pe care sa ii administrez nu am nevoie de un cont personal unde isi tine oamenii economiile
M-am gandit ca veti interpreta.
Oricum va multumesc am nevoie de persone serioase si mature vreau sa fac o afacere si peste cativa ani sa ma bucur de rezultate happy