| me1234_7666 a întrebat:

Intrebare pentru reprezentantii lady`s : Daca eu fac comanda, primesc produsele, trebuie sa platesc produsele cand le primesc sau am un timp de plata ( de exemplu cum este la avon dupa ce primesc comanda am 14 zile sa adun banii si sa platesc produsele ) cum se procedeaza la lady`s?

5 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
din cate stiu eu au bagat si ei plata pe credit ca la avon

Răspuns utilizator avertizat
| Emma a răspuns:

Sunt reprezentant big grin...comanda o platesti cand ridici coletul crying

| bellekamms a răspuns:

Buna,da,comanda se plateste cand ridici coletul de la posta.

| Zinca_Alina_1994 a răspuns:

Va rog frumos as vrea ca comanda sa nu fie cu plata pe loc sa fie la 14 zile sa pot sa string bani de la clienti ca asa nu le convine l nimeni cu plata p loc va rog frumos plata la 14 zile