| Lolita1414 a întrebat:

La Avon poti sa te inscrii direct ca si lider sau mai intai trebuie sa fii reprezentant? Care sunt conditiile? Sunt 2 formulare diferite de inscriere -ca reprezentant sau ca lider. Eu vreau sa inscriu pe altii nu sa vand produse. Funda pentru cel mai amanuntit raspuns!

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Buna anglique!
ca sa devii lider trebuie in primul rand sa te inscrii ca si reprezentant
ca si reprezentant ti se cer anumite acte si fisa de inscriere

ca sa devii coordonator trebuie sa ai minim 4 inscrisi la tine in grupa cu 1500 RON comanda(toata grupa, tu+cei 4)
atunci te califici pe pozitia de coordonator

urmatoarele grade sunt SC, JM si SM.
uite mai multe detalii pe blogul meu :
http://1.bp.blogspot.com/......+jm+sm.jpg

ca si lider trebuie sa semnezi un contract si sa ai un card pe care sa iti intre banii

nu e o problema sa vinzi produse
ca sa iti iei comisionul(banii din munca echipei) iti trebuie o comanda personala de 120 ron
atat!

daca vrei mai multe detalii sau sa te inscrii
te astept cu drag
bianca. avonromania1@yahoo.com pe mess

http://avon-romania1.blogspot.com

3 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

Intai trebuie sa fii reprezentant pentru a recomanda pe altii(adica tu sa ii inscrii pe ceilalti)
devii lider in timp dupa anumite vanzari, trebuie sa faci anumite sume de bani obtinute din vanzarea produselor

| sorinaianghel a răspuns:

Da.te poti deveni lider inca din prima campanie, ai nevoie doar de 4 reprezentanti si vanzari tu+echipa de 1500 lei...pentru mai multe detalii...add sorinaianghel

| AnnaMariaa a răspuns:

Ca sa inscrii pe altii trebuie ca tu sa fi reprezentant ca impreuna cu echipa ta sa acumulati o suma de bani, asta in functie de cati reprezentanti ai.Din prima luna ca reprezentant poti inscrie pe altii.In concluzie ca sa fi lider trebuie sa fi reprezentant.