| AnonimusGate a întrebat:

La ce banca sa-mi fac card pentru plati online? transilvania i bine?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci la orice banca vrei tu. Cauta oferte, vezi unde sunt comisioane mai mici, vezi unde oferta se pliaza cel mai bine pe ce ai tu nevoie samd.

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Eu am avut la ING si a fost ok.
Acum l-am inchis. big grin

| pati2021 a răspuns:

E bine Transilvania, si sotul meu si-a facut, ca sa punem alocatia lu bebe1 el e genul care cauta cea mai buna solutie si cel mai calumea a iesit Transilvania

| Mihai_Laurentiu_1990 a răspuns:

Da! Transilvania este ok! Eu acolo am toate conturile!

Îţi recomand 2 articole care să te ajute în relaţia ta cu banca:

http://laurentiumihai.ro/1000-de-lei-intr-un-cont-curent-in-romania/

http://laurentiumihai.ro/cum-sa-eviti-taxele-nedorite-de-la-banca/

| RasturnicaSiTrixy a răspuns:

ING e singura profesionala pe partea de plati online in si din strainatate

| draguta12 a răspuns:

Si eu am avut card la ING si nu am avut probleme