| AdrrianAvram a întrebat:

Locuri de munca online sau idei de afaceri fara investiții mari?
Am destul de mult timp liber si as dori sa il consum cu folos! Mulțumesc! happy

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca muncesti nu prea o sa mai ai timp si timpul ala pierdut pentru altcineva iti va aduce doar maruntis!
Munceste dar fa-o pentru tine.
Chiar daca vorbesti de o investitie mica, usor usor poti sa te ridici.
Idei sa ai...
Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Doar pentru profesionisti si cei cu expereinta multa in programare, sunt 2 site-uri serioase aici:
www.freelancer.com
www.upwork.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru munca online?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Afaceri fără investiții nu sunt. Investiții cât de mici, dacă mari nu sunt?

| Iote a răspuns:

Daca ai destul de mult timp liber, mergi la o munca serioasa. Nu cred ca ai habar de ceva on-line. Nu ai fi pus intrebarea aici, gaseai.

| DominicDominic a răspuns:

Https://s9.ro/1pw5 Lejer si cu usurinta!

| Elena098 a răspuns:

Dacă vrei să ai un surplus de bani, pe lângă salariu, tot ce trebuie sa faci e să accesezi linkul următor https://djimoney.xyz/937063368968665/
și să începi să câștigi din vizionarea reclamelor! Nu ai nimic de pierdut, încearcă și tu!