| Lary_2950 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu niste informatii despre camine in Bucuresti(care sa nu fie foarte departe de Facultatea de Drept) sau despre niste garsoniere de inchiriat? Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| maria2231 a răspuns:

Hei! Uite garsoniere de inchiriat aici! Sper să găsești ce-ți trebuie: https://anunturigratuite88.ro/......-inchiriat

| zara01 a răspuns:

Unde vrei sa stai? stiu undeva in militari este la curte.te-ar interesa?

| Lary_2950 explică (pentru zara01):

Da.m-ar interesa! Cam cat fac pana la facultatea de drept? poti sa imi lasi un numar de telefon sau un id? Cam la ce pret?

| Lary_2950 explică (pentru zara01):

Da.m-ar interesa! Cam cat fac pana la facultatea de drept? poti sa imi lasi un numar de telefon sau un id? Cam la ce pret?

| zara01 a răspuns (pentru Lary_2950):

Unde e facultatea asta? in ce sector? cat ai fi dispusa sa dai? ma refer ce banii ai tu? nu stiu..de cat dispui?

| zara01 a răspuns (pentru Lary_2950):

Cam ce iti trebuie tie? sa fie in aceea camera?

| Lary_2950 explică (pentru zara01):

Sector 5 bd Kogalniceanu.Pai daca stau singura cu siguranta nu as da mai mult de 100 euro bineinteles fara utilitati