| Ionut123987 a întrebat:

Ma gândesc sa achiziționez o imprimanta bună hârtie foto și sa încep sa developez poze și asa sa pot începe o mica afacere. Măcar pentru câțiva bani de buzunar, care nu strica niciodată. Eu adun poze de la mai mulți prieteni și comand de la cineva pentru ca la un nr mai mare de poze face oferta și e și transportul gratuit. De obicei adun în jur de 400 de poze la o comanda. Credeți că merită? Puteți să-mi recomandați o imprimanta? Nu neapărat imprimanta foto, dar sa fie coloră.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumpara-ti imprimanta din modelul Tank! Eu am una HP ink Tank Wireless 415 si sunt foarte multumit de ea. Are si optiune de printare foto. E adevarat printeaza mai greu dar scoate fotografii frumoase. Poti sa adaugi si efecte. https://bit.ly/38QmyxK

| Catrice a răspuns:

Pai îți cam trebuie imprimanta foto daca vrei calitate și implicit clienți.

| Ionut123987 explică (pentru Catrice):

E clar ca produsele de calitate cu preturi mici aduna clienți. Oricum am nevoie de o imprimanta normala pentru școală și sa fie și colora și vreau una buna. Dacă puteți să-mi recomandați una ar fi super. Și dacă tot o am o sa încerc sa scot și poze random sa vad cum le face. Dar nu știu ce imprimanta să-mi iau

| Catrice a răspuns (pentru Ionut123987):

Pai ce buget ai?

| badpanda a răspuns:

Daca nu este imprimanta foto iti bati joc de clienti.
Cumpara-ti un Canon selphy pentru inceput.

| Elliiieo3 a răspuns:

Da, fa-o. e o idee foarte buna.