| KeepCalmAndHaveAHoliday a întrebat:

Mă interesează facultatea de arhitectura Ion Mincu din capitala. Ați putea sami spuneți despre aceasta facultate? Știu ca durează 6 ani, merita? Bacalaureatul este important pentru admiterea în aceasta facultate sau contează numai acele examene de admitere? ȘI examenul de admitere consta numai în proba la desen tehnic și practic?

Multe întrebări, știu. Mulțumesc happy

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim nu ne intreba pe noi, intreaba i pe cei de la facultate ei stiu.