| 11alex11 a întrebat:

Ma poate ajuta cine sa promovez un sait?

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Comenteaza e alte situri cu profil apropiat sua cu trafic mare, fii activ (si util) pe forumuri de specilitate.
Ideea e sa ai un continut util pe site, degeaba intra cineva o data daca nu revine.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu aici pe TPU..riscam a fi suspendati...incearca pe alte site-uri..acum depinde si ce site vrei sa promovezi.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz sa nu incerci pe TPU.Promovarea altor site-uri este interzisa de regulament.O zi buna.