| Ionut2332 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu cateva siteuri de facut bani eficiente si legite?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ar fi existat in realitate asa ceva, eram cu toti super bogati pana acum, nu crezi?
Din pacate, nu exista decat sarlatanii, ca sa-ti ia detaliile personale si eventual sa le foloseasca in scpuri frauduloase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce știi sa faci?

| Sn4k3 a răspuns:

Cum sa nu, unibet, superbet, netbet.

| CleanHeart a răspuns:

Incearca cu blogu, ai nevoie doar de niste idei si putin talent la scris cine stie poate iti iese ceva.

| unvecin a răspuns:

Freelancer.com - conectează oamenii care au nevoie de muncă cu cei care prestează servicii. Încearcă să excelezi în câteva domenii și poți pe urmă să lucrezi pentru clienți străini aici. Este și secțiune de concursuri, unde fără să promiți ceva cuiva, participi și poți să câștigi dacă munca ta e selectată de cel care a deschis competiția.

Și e foarte divers de la programare, la design, să dai idei de nume de firme, să cauți domenii de site-uri libere pentru o anume afacere etc.

E un site serios. Concurența e mare. Dar așa funcționează lumea. Dacă vrei să fii plătit trebuie să încerci să fii expert.

| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online
https://exprim.ro/

| TFlorentina8050 a răspuns:

Te poti inscrie la Oriflame sau la Avon, o sa ai reduceri adica o sa castigi si produse si bani. Daca vrei sa te inscrii la oriflame imi poti da mesaj pentru mai multe informatii!