| Wuhong a întrebat:

Mai am 39 de zile până la salariu. până atunci Am 700 RON, cam 17 RON pe zi. Ce pot mânca de acești bani?

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Tocanita de cartofi, carne de pui, iahnie de fasole, ficat de porc.

| johnnny123 a răspuns:

Cum adica mai ai 39 de zile pana la salariu? La ce interval primesti tu salariul, o data la doua luni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rahat turcesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

O fi naiv omul, dar nu e politicos sa vorbești asa men cu un om aflat la greutate happy zic și eu ca idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paine cu parizer sau pateu happy De curiozitate, tu la ce interval iti primesti banii?

| CrMarCos a răspuns:

Ciorbe cu pâine. Faci o oala și mănânci câteva zile bune din ea. Și eu îs tot în datorii de când a început pandemia. Dar ne va ajuta Dumnezeu să trecem peste toate cu bine happy