supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Mai am un an de facultate, are rost sa-mi mai fac card de student? Pana acum nu am avut nevoie de card, acum am.

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Păi dacă ai nevoie de card, logic că ar trebui să-ți faci. Fiind student ai anumite avantaje, pe lângă comision 0 la unele bănci primești cupoane de reduceri la diferite magazine.
Îl folosești pentru ce ai nevoie și dacă după decizi că nu mai ai nevoie de card, închizi contul.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PAi daca ai nevoie, fa-ti lol

| Ykuzo a răspuns:

Dacă ai nevoie, de ce nu? Ca student poți beneficia de comision 0 cam la toate băncile. Îl poți închide oricând dacă nu mai ai nevoie de acesta.