| matrix100 a întrebat:

Majoritatea caselor de pariuri restrictioneaza suma maxima care se poate paria la soccer. Stiti vreo casa de pariuri din Romania unde sa se poata paria de exemplu 100 milioane? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Kimball a răspuns:

Max bet, online daca depozitezi bani poți, paria si e simplu

3 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Nu stiu la ce sport vrei sa pariezi, un sport numit,, socer,, nu am vazut in Romania si nici vreun sens al cuvantului, daca vorbesti sa te inteleaga toti de la A la Z atunci iti raspundem la intrebare

| anonim_4396 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

"Soccer" înseamnă fotbal.

| IIIshaneIII a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu asta dar noi traim intr-o tara numita Romania si deocamdata limba oficiala este romana, ar fi putut sa spuna fotbal, dar acum lumea se crede mai interesanta daca spune 2 cuvinte in romana si 5 in engleza, dar daca ai pusi sa formuleze o propozitie sau sa traduca ceva in engleza zice,, ce e aia,,