| hotza a întrebat:

Merge sa scot banii de la banca daca am pierdut cardul? adica sa ma prezint cu buletinul la banca rezidenta si sa-mi scot banii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la banca de unde ai cardul si anunta pierderea pentru a fi blocat. Dupa aceea o sa-ti dea alt card. Si poti sa scoti banii de la ghiseul bancii. Numai bine!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da

| negru30 a răspuns:

Trebuia intai sa dai telefon sau sa te duci la ei sa blocheze contul pentru ca ti s-a furat cardul

| fustiteTUTU a răspuns:

Da, ii retragi de la ghiseu cu comision de 0, 5% din suma retrasa. Dar suna la call center-ul lor sa iti blochezi cardul.

| Monicaツ a răspuns:

Da merge.

| eueueueofda a răspuns:

Da