| Adi39 a întrebat:

Merită să investesc bani în eToro? Este legit?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De legit e, da sa stii cum merge bursa ca altfel pierzi si pierzi

| sierra1 a răspuns:

E legit merită doar să știi cum

| GabiDumitrescu a răspuns:

Legit e. De cistigat... mai greu. In momentul asta ti-as recomanda sa ingropi niste bani in BNB, Shiba INU, Dogecoin, si dupa aia sa stai relax pana sare BTC peste 55.000.

| Sn4k3 a răspuns:

Poti face bani daca asta intrebi. Daca merita sau nu, depinde de tine. Cat despre eToro, e legit.

| Lukasssz a răspuns:

Daca sti cum da, daca vrei si tu sa bagi asa ca la pacanele atunci nu.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Merita sa investești banii pe care ești dispus sa ii pierzi.