| SatinEffect a întrebat:

Merita sa iti promovezi o afacere mica cu Facebook Ads?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Merita daca ai bani si crezi ca afacerea care o ai este de viitor si de bani multi.

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Promovarea ti-o faci tu inteligent pe multe site-uri din net postand anumite poze cu link-ul spre tine ca firma si produse - FaceBook este un big BULLSHiT - iti ia banii la fel ca si jegosii aia din Youtube si bye bye - nu ai cum sa ai controlezi daca pentru ce ai platit ei se ocupa sa iti faca reclama, promovare si rating.

| Nelucojoc a răspuns:

Nu ai de unde sa stii pana nu incerci. Nimic nu iti garanteaza succesul, dar vizibilitate mai mare vei aveagarantat, si au si chart-uri pe care poti vedea cati au vazut si cati au fost interesati. In mare, depinde de cat de inspirata e oferta ta vizavi de piata existenta.

| akaanne a răspuns:

Nu merita, dar poți încerca.

| Drd1 a răspuns:

Nu