| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa mai pleci in Scotia in 2019?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce nu?

| Nimeni10 a răspuns (pentru LPCTSTR):

îs cam bătrân la 23 de ani sa mai plec laughing mie teama sa nu imi pierd tinerețea

| Bizon95 a răspuns:

Scotia a votat ramanerea in UK (United Kindom) pentru ca nu vroiau sa iasa din UE
asa ca, brexit-ul s-ar putea sa intoarca treaba asta si Scotia sa revina in UE in caz ca...

in rest, ca nivel de trai si oameni, e mult mai bine ca in RO... dar, e mult mai frig, umezeala si alte "placeri"

iar copii s-ar putea sa iti ajunga nemuritori, ca Highlander
https://www.imdb.com/title/tt0091203/
:D:D:D:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merită la fel de mult ca și în 2k18.

| brokxy a răspuns:

Eu as merge e cea mai frumoasa tara, si are si baieti frumosi lol

| Alexandrionelu a răspuns:

Cu brexitul asta, nu știu ce sa zic. Mai ales în varianta unei ieșiri fără acord din UE, s-ar putea sa te întorci curând.